Srpen 2010

3. Téma - Parodie

10. srpna 2010 v 9:53 | Eledhwen (blogmaster) |  Novinky
Zadání tématu: Napište parodii o čem chcete (básně i příběhy). Nápadami se meze nekladou, možno Pána prstenů až po Život hmyzu, možno i včelí medvídky :)

Uzávěrka: 5.9.2010

E-mail: klub.tvurci.psani@seznam.cz

Do e-mailu napište: přezdívku, svůj komentář k dílu, vlastní dílo (v příloze), předmět: Tvůrčí psaní


Madeleine

9. srpna 2010 v 15:18 | Eledhwen (blogmaster)
Osobní údaje
Přezdívka: Madeleine
Datum narození: 26.5.1994
Oblíbené knížky: žánrově fantazy, tzv.: povinná četba a historické romány (Pán Prstenů, Eragon, Strážci času, ale i Dekameron, Večer tříkrálový...)
Oblíbení spisovatelé: J. K. Rowling, J. R. R. Tolkien, S. Meyer, Christopher Paolini, William Shakespeare...
Proč jsem se přihlásila do tvůrčího psaní: Psaní je pro mě způsob jak se vyjádřit, jak dát na povrch svoje pocity, které jsou často trochu schované pod tvrdou slupkou, ale hlavně kočíruje moji nepřebernou fantazii, aby se náhodou neprojevovala třeba při hodinách ve škole. Myslím si, že mě taky učí tomu jak vidět svět z trochu jiné perspektivy, je to umělecký pocit stejně jako malba nějakého obrazu. A nespíš jsem se na něm stala závislá. Ale to jsem asi neodpověděla přesně na otázku, už jsem jak ty politici. Taky doufám, že mi tenhle klub dá nové možnosti, díky psaní na témata, která se vypisují a také objektivní kritiku.

Působení v tvůrčím psaní
Přihlášení: 19.7. 2010
Počet bodů: 0
Počet prací: 0

Moje výtvory:
-zatím nic-

Nevyspalý

5. srpna 2010 v 4:04 | Carne de Chaveau (admin)
Informace
Název: Nevyspalý
Autorka: Růženka
Téma: Fanfiction
Fanfiction: Včelí medvídci
Komentář autorky: Ahoj, posílám povídku(? :-)) do dalšího kola tvůrčího psaní. Je to FF k večerníčku o včelích medvídcích. Napřed jsem chtěla napsat FF k Zeměploše. Když jsem ale měla už stránku a konec v nedohlednu (musela bych asi víc představovat postavy), musela jsem Zeměplochu opustit. Nakonec mě napadl můj oblíbený večerníček. Pro ty, co si třeba ne tak úplně pamatují - Píďa je ta housenka s dudlíkem.


Zpátky tam, kde je její srdce

5. srpna 2010 v 3:44 | Carne de Chaveau (admin)
Informace
Název: Zpátky tam, kde je její srdce
Autorka: Selenne L. Athi
Téma: Fanfiction
Fanfiction: Letopisy Narnie
Komentář autorky: Velice infantilní fanfiction na Letopisy Narnie s lehce pozměněným příběhem, protože se více drží toho filmového (tedy vztah/nevztah Kaspiana a Susan) Odehrává se po posledním díle celého cyklu Poslední Bitva a vypráví Susanino utrpení na tomto světě. Doufám, že se jinak bude líbit i koncem, protože mám postavu Susan ráda a moc se mi nelíbilo, jak to s ní dopadlo.


Konec Dalea Coopera

5. srpna 2010 v 3:13 | Carne de Chaveau (admin)
Informace
Název: Konec Dalea Coopera
Autorka: Carne de Chaveau
Téma: Fanfiction
Fanfiction: Twin Peaks
Komentář autorky: Tímto dílem si odbývám vlastně dvojí premiéru - poprvé píšu do Tvůrčího psaní a poprvé píšu fanfiction. Že budu psát o Twin Peaks mi bylo jasné od začátku, nikdy jsem nebyla na žádném seriálu takhle závislá. Vždycky jsem měla slabost pro ,,pár" agent Cooper a Audrey a vždycky mě štvalo, že byla tahle linie uprostřed druhé série zatlačena do pozadí, takže jsem chtěla napsat něco o nich, ale z předpokládané romantické povídky vzniklo tohle. No nic. Jenom upozorňuji, že povídka je ještě delší než tento komentář a kdo Twin Peaks neviděl celé, bude mít asi problém s pochopením - zdravím Davida Lynche.